niedziela, 8 lutego 2015

Recenzja lakieru Circus- kolekcja limitowana, karnawałowa. Odcień niebieski


Recenzja lakieru Circus- kolekcja limitowana, karnawałowa. Odcień niebieski


Nie znam osoby, która na mieniące się rzeczy nie mówiła "wooow". Każda z nas uwielbia świecidełka pod każdą postacią. Oczywiście nie każdy z nas je nosi.... Karnawał, sylwester to takie okresy kiedy świecidełka wręcz muszą być obecne z nami na wieczornych wyjściach. Zostawmy dzisiaj temat makijażu i przejdźmy do paznokci. Co powiecie na lakier, który nie tylko jest piękny ale i.... Zapraszam was na recenzję lakieru z kolekcji limitowanej czyli CIRCUS odcień niebieski!


Błyskotka....


Kiedy przyszła do mnie paczka z Joko i ujęłam w swoje dłonie lakier Circus, powiedziałam "wooow ale piękny!" Tak, to prawda. Lakier już w samej butelce jest piękny. Mieniące się drobinki, odbijają światło, krzycząc wręcz z butelki. Ale co dalej???
Czy lakier rzeczywiście jest dobry?? Producent na swojej stronie napisał tak" Długotrwały lakier do paznokci z mieniącymi się drobinkami brokatu." Z całą pewnością mogę was zapewnić, że lakier trzyma się meeeega długo! Jestem totalnie w szoku. Po tygodniu lakier wyglądał nadal świetnie. Zazwyczaj zaczynam recenzję od opakowania, pędzla, aplikacji.... dzisiaj musiałam wam to napisać od razu. Trwałość jest niewiarygodna. Co do butelki jest ona standardowa. Pędzelek wygodny a aplikacja przebiega szybko i sprawnie. Pierwsza warstwa lakieru to transparentny, lekki kolor z drobinkami. Dwie warstwy dają nam nasycenie i cały efekt wooow, którego nie możemy pominąć w karnawale. Niestety jedyny minus to cena lakieru... 15 zł. Troszkę dużo za buteleczkę ale szczerze mówiąc kiedy uzbieramy już 15 zł na pewno będziemy zadowolone. Lakier jest ekonomiczny poprzez długotrwałość lakieru na płytce paznokcia. Drobinki nie haczą o ubranie a lakier nie gęstnieje. Dosłownie nie ma się do czego przyczepić! Nawet schnie całkiem nieźle. To jest mój noworoczny must have paznokciowej kolekcji. Chcę mieć czerwień! Muszę ją mieć! Aż szkoda że nie ma np fioletów czy róży. Drogie JOKO musicie o tym pomyśleć!


Więcej info o lakierze znajdziecie na stronie Joko czyli: Link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz