piątek, 9 stycznia 2015

Recenzja lakieru JEST 548 z najnowszej kolekcji Jesień- Zima od Vipera


Recenzja Jest 548 z nowej kolekcji Vipera


Czy lubicie czekoladę? Czekolada, polewa czekoladowa, pralinki, czekolada na gorąco czy zimno, czekoladowy sweterek i popularny odcień brązu m.in czekolada na powiekach...a co powiecie na iście czekoladową, bezkaloryczną pyszność na paznokciach? Co powiecie na nową kolekcję Vipery gdzie nasza czekoladka pięknie prezentuje się wśród innych jesienno- zimowych lakierów od Vipera? Zapraszam was bardzo serdecznie na słodką recenzję nowego lakieru od Vipera z serii Jest o numerze 548.Koniecznie musisz to przeczytać.

Czekoladkowo....

Kiedy dostałam Świąteczną paczkę od Vipery o której możecie przeczytać i zobaczyć tu:Kliknij aby zobaczyć, ujrzałam wśród innych produktów Vipery Jest 548. Pokochałam kolor od pierwszego wejrzenia. W swojej kolekcji lakierowej nie ma istnej czekoladki. Nie wiedziałam jednak że owa czekoladka (pieszczotliwie nazywam ten lakier) jest produktem z nowej serii kolekcji Jest czyli "Jesień-Zima 2014". Byłam bardzo ciekawa czy lakier ten zachowuje się podobnie jak Jest 527 czyli pomarańczki o której możecie poczytać tu: Kliknij aby zobaczyć. Kiedy lakier
przetestowałam..... ale o tym za chwilkę. Standardowo zaczniemy od opakowania. Lakier mieszka w małej ale poręcznej buteleczce o 9ml pojemności. Na zakrętce (plastikowej) widnieje biały napis VIPERA a patrząc od góry widzimy nr koloru lakieru. Opakowanie nie jest pozaklejane napisami co mi się bardzo podoba. Nie lubię poobklejanych kosmetyków. Jest dosłownie tyle informacji co potrzeba. Po więcej zawsze możemy sięgnąć na www.vipera.com.pl. Pędzelek wygodny, aplikacja przebiega sprawnie. Jednym zamoczeniem w lakierze, pomalujemy kilka sztuk paznokci. Teraz przechodzimy do ważnych rzeczy tj. wygląd.... Kiedy pomalujemy jedną warstwą paznokcie, zobaczymy że na płytce mamy piękny kolor. Bez smug, bez pęcherzyków powietrza i lekko transparentny. Tj. czekoladowa transparentność (widzę poprzez kolor gdzie zaczyna mi się odrost paznokcia ). Bardzo fajnie to wygląda ponieważ możemy stworzyć w ten sposób niepowtarzalny look. Zazwyczaj transparentność w lakierach pokazuje nam smugi, nie zbyt efektowny wygląd. Tutaj jest inaczej. Druga warstwa lakieru dodaje nam głębi, nasycenia koloru. Piękny, głęboki, gorzki wręcz wygląd czekolady. Zakochałam się w tym odcieniu. Jest on w 100 % trafiony. Ten kto lubi czekoladę a nie może po nią sięgnąć- teraz może się pokusić o lakierowy czekoladowy look. Teraz przechodzimy do najważniejszego czyli trwałość. Lakier trzyma się podobnie jak Jest 527 o której wspomniałam wcześniej. Do tygodnia czasu możemy cieszyć się czekoladowym efektem na paznokciach. U mnie średni czas utrzymywania się lakierów to 4 dni (w zależności ile garów zostało z obiadu do zmywania). Napiszę jeszcze kilka słów na temat tego- do czego lakier się nadaje. Spokojnie możemy zdobić paznokcie standardowo jak i metodą stempelkową, wodną. Nasycenie pozwala nam na mieszanie lakieru z innymi kolorami (np w metodzie wodnej czy ombre).
Poniżej Artykułu znajdziesz przykładowe zdobienia z czekoladowym Jest 548. A czy wy macie już swoją czekoladkę??
Zajrzyjcie na stronę Vipery www.vipera.com.pl i zobaczcie całą kolekcję Jesienno zimową z JEST.
Mini galeria

2 komentarze: