sobota, 6 grudnia 2014

TuTu FOR KIDS- Nowa kolekcja Vipery


TuTu kolekcja dla małych i dużych dam rodem Japan Style

Tego jeszcze nie było. Vipera stworzyła kosmetyki, które ogólnie stworzone są dla dzieci. Ja jednak myślę że nie tylko dzieci ale nastolatki i fanki Japan Style nie pogardziłyby słodkimi zestawami kosmetyków do makijażu. Lakiery na bazie wody, szminki i błyszczyki ze słodkimi kokardkami pachnące truskawkami, świetne domki- zestawy....to tylko część kosmetyków, które zachwycą małe baleriny. Kosmetyki nie tylko ładnie wyglądają i pachną ale co najważniejsze są bezpieczne dla małych i gładziutkich twarzy naszych milusińskich. Kosmetyki jak informuje nas Vipera: "Kosmetyki Vipera TuTu dla Dzieci zostały przebadane dermatologicznie (hipoalergiczność kosmetyków), mikrobiologicznie (czystość pod względem bakterii) oraz pod względem bezpiecznego stosowania przez dzieci powyżej 3 roku życia." To bardzo dobra wiadomość przede wszystkim dla rodziców. Co więc znajdziemy w kolekcji FOR KIDS Vipera?


Cienie do powiek- Tutu


Vipera pomyślała przede wszystkim o cieniach do powiek, które oczywiście możemy stosować na całej twarzy. Mamy do wyboru pięć odcieni, które nie tylko barwią skórę ale również błyszczą. Cienie przebadane są dermatologicznie i okulistycznie co pozwoli na bezpieczną zabawę w krainie barw. Możemy dowolnie mieszać kolory tworząc istne arcydzieło na twarzy. Co o cieniach pisze Vipera? "Vipera Cienie do Powiek TuTu to seria kosmetyków Vipera dla dzieci od 3 roku życia. Cienie do Powiek TuTu to hipoalergiczne kombinacje kolorów i świateł, pyłki w kolorach entuzjazmu do zabarwiania dziecięcej skóry, przebadane okulistycznie i dermatologicznie. Wielobarwne konstelacje zademonstrują wymarzone odcienie na buziach odkrywczyń, wywołają zachwyt. Dzięki kolorom i powabnemu błyszczeniu rozpoczną edukację dziewczynek w dziedzinie estetyki, a także umiejętnego doboru barw, ich natężenia i zdolności do kreowania wizualnych zmian. " Zobacz koniecznie cienie Vipera na sklepie online: Link


Lakiery do paznokci- TuTu


O! To dopiero fajna sprawa. Kiedy pierwszy raz je zobaczyłam- musiałam poczytać o nich więcej. Wygląd lakierów jest na prawdę prze słodki. To co przeczytałam na prawdę mnie zachwyciło otóż lakiery są na bazie wody (pierwsze słyszę) a do tego nie tylko są bezpieczne ale również można je usuwać metodą peal off czyli po prostu zdejmujemy lakier z paznokcia od tak! Teraz to możliwe. Nie jest potrzebny żaden zmywacz do paznokci. Świetny pomysł. Do wyboru mamy aż pięć pięknych odcieni.
Zobacz lakiery w sklepie on line Vipera


Błyszczyki do ust TuTu


Błyszczyki do ust dla małych kobiet? Czemu nie?? Błyszczyki równie słodko wyglądające zdobione są kokardkami podobnie jak inne produkty TuTu Vipera. Wszystkie błyszczyki mają zapach truskawek a ich transparentna barwa zdobi malutkie usteczka naszych milusińskich. Co o błyszczykach pisze Vipera?? "Vipera Błyszczyki do Ust TuTu to seria kosmetyków Vipera dla dzieci od 3 roku życia. Błyszczyki do Ust są finezyjne, transparentne, eksplodujące iskrzącymi drobinkami, w magiczny sposób ukraszą i ochronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi usta małej Baletnicy. 5 soczystych, smakowicie pachnących odcieni pobudzi fantazję i zauroczy parabolą galaktycznych gwiazdek." Zobacz błyszczyki u Vipera


Szminka do ust TuTu


I to jest produkt, który na pewno wypróbowałabym jako mała dziewczynka. Błyszczyki są bardziej spotykane w dziecięcych zestawach ale szminki?? Świetnie wyglądają i kuszą pięknymi opakowaniami, truskawkowym zapachem oraz soczystymi kolorami. Kto by ich nie chciał?? A co na to Vipera?? "Vipera Szminki do Ust TuTu to seria kosmetyków Vipera dla dzieci od 3 roku życia. Szminki Tu tu są pielęgnujące, idealne na słoneczną pogodę :) i niepogodę :(. Cieszą oczy Baletnicy, wywołują świadomość własnej urody. Nieco świetlane, mogą być stosowane jako ochrona na suche i spierzchnięte usta. Delikatnie barwią na jasny, pół transparentny, różowy kolor. Dostępne są w 5 odcieniach."Koniecznie zobacz szminki w sklepie online Vipera


Uniwersalne musy TuTu


Uniwersalne musy? Co to jest? To musy które nadają się nie tylko na usta ale np na ramiona, twarz, oczy, policzki.....sami koniecznie musicie sprawdzić gdzie jeszcze można ich używać. Również pachnąc truskawkowo zachwycają. Co o tym pisze Vipera? "Vipera Baśniowy Mus Nabłyszczający TuTu to seria kosmetyków Vipera dla dzieci od 3 roku życia. W czarodziejskim triku rozbłyśnie milionem drobinek
na ustach, powiekach, policzkach, ramionach. Aksamitnie kremowy, o efektownej poświacie, subtelnie wonny, łatwy w aplikacji!"

Zobacz Musy w sklepie Vipery


Domki Tutu od Vipera- zestaw dla małych i dużych


A teraz deser! Specjalnie zostawiłam na koniec dosłowną wisienkę na torcie. Co powiecie na zestaw kosmetyków TuTu Vipera FOR KIDS zapakowane w piękne domki??? Wszystkie kosmetyki w jednym miejscu! Idealny prezent na urodziny, pod choinkę, idealny prezent na mikołaja. Gdybym była mała- chciałabym taki prezent.
"Vipera TuTu Domek 01 to baśniowy domkiem dla lalek pełny kosmetyków w ulubionych barwach. Domek po wyjęciu zawartości staje się cudowną, pobudzającą wyobraźnię zabawką. Vipera TuTu to kosmetyki w 100% bezpieczne, oparte na delikatnych surowcach i naturalnych formułach.Zestaw zawiera:

1. Różowy błyszczyk do Ust o zapachu truskawki. Jest finezyjny, transparentny i chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi usta małej Baletnicy.

2. Różową szminkę do Ust o zapachu truskawki. Szminka Tu tu jest pielęgnująca idealna na słoneczną pogodę :) i niepogodę :(. Szminka może być stosowana jako ochrona na suche i spierzchnięte usta. Delikatnie barwi na jasny, półtransparentny, różowy kolor.

3. Różowy nabłyszczający Mus o zapachu truskawki. Mus można stosować na ustach, powiekach, policzkach, ramionach. Jest aksamitnie kremowy, o efektownej poświacie, subtelnie wonny, łatwy w aplikacji!

4. Różowy cień do powiek - to kombinacje kolorów i świateł do zabarwiania dziecięcej skóry.

5. Różowy lakier do paznokci - jest na bazie wody. Jest neutralny dla delikatnej płytki paznokcia dziecka. Usuwany jest bez zmywacza do paznokci metodą peal-off czyli ściągniecia błonki jak naklejki."

PODOBA SIĘ?? Vipera świetnie wymyśliła kolekcję. A co wy sądzicie o zestawie dla dzieci???
Zobacz zestaw w sklepie Vipery***OPRACOWANIE***
Zdjęcia i teksty w cudzysłowach: www.Vipera.com.pl
Reszta tekstu: Nail Art Kosmetisch

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz