czwartek, 4 grudnia 2014

*Ambasadorka Manicure* Paznokcie w stylu Glamour czyli "Na bogato" z Viperą i Born Pretty

Paznokcie w stylu Glamour czyli "Na bogato" z Viperą i Born Pretty
Witajcie kochani. Jakiś  czas temu dostałam paczkę Ambasadorską a w niej piękny lakier Nude BB nr 13 od Vipery. Postanowiłam wykonać z nim zdobienie które będzie mega eleganckie nadające się nie tylko na co dzień ale również na Sylwestra, Ślub, Wigilię czy inne Święta, Andrzejki, urodziny, imieniny... Paznokcie, które będą po prostu Boskie. Jak to osiągnąć? Oczywiście przy pomocy lakieru Nude w połączeniu z kamieniami czyli bulionem, licznymi cyrkoniami, kamyczkami opalizującymi, łańcuszkiem do paznokci i perełkami. Koniecznie musicie zobaczyć film krok po kroku aby dowiedzieć się jak wyłożyć kamieniami płytkę paznokcia i sprawić, że koleżanki oprócz WOOW będą nas obgadywać (albo cieszyć się naszą radością). 

Do zdobienia użyłam:
* Lakier Nude BB nr 13 Vipera (www.vipera.com.pl) 

*Karuzelki od Born Pretty (http://www.bornprettystore.com/350pcsbox-delicate-water-dropping-heart-design-rhinestone-nail-decoration-p-16281.html i http://www.bornprettystore.com/500pcs-half-round-shape-resin-rhinestones-nail-decoration-wbox-selling-wheel-p-7300.html)
Przypominam o rabaciku dla was 10 % na asortyment Born Pretty po wpisaniu kodu: ALKW10 na stronie http://www.bornprettystore.com/

*Łańcuszek od Allepaznokcie.pl  
Prawda że piękne????

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz