sobota, 22 listopada 2014

Belcanto Carnival nr 141 Vipera- Lakier wielu możliwości

Belcanto Carnival- lakierem wielu możliwości

Lakier Belcanto Carnival nie ogranicza się tylko do jednego zdobienia. Możemy nim robić wiele rzeczy. Zwykłe dwukrotne pomalowanie paznokci lakierem Belcanto Cernival nr 141 daje nam delikatny look nadający się nie tylko na co dzień ale również na imprezę. Drobinki brokatu nie są aż tak agresywne aby samoistnie rzucać się w oczy więc samotnie nałożony Belcanto spokojnie może być uznany jako dzienny lakier.

Wykończenie koloru


Belcanto możemy nałożyć na kolorowy lakier co spowoduje, iż uzyskamy bardziej karnawałowy, kosmiczny, elegancki look w zależności od bazy kolorystycznej. Ten pomysł zdobienia paznokci jest na tyle fajny, iż nie musimy starać się aby lakier bazowy nie miał smug. Nakładamy na paznokcie jedną warstwę koloru i kiedy ta wyschnie- nakładamy jedną warstwę Belcanto. Oczywiście jeżeli chcemy aby drobinki zamieszkały na paznokciach w bardzo małej odległości- możemy pomalować paznokcie Belcanto dwukrotnie.


Jakie lakiery Vipera użyłam do wykonania kolorowego Manicure z Belcanto??


Lakier Jest! 527 Zobacz lakier w sklepie Vipera
Lakier Natalis 281 Zobacz lakier w sklepie Vipera
Lakiery Artystic Manicure Set 15 Demeter Zobacz zestaw w sklepie Vipera
Lakier Belcanto Carnival nr 141 Zobacz lakier w sklepie Vipera
Lakier Focus On 905 Zobacz lakier w sklepie Vipera


Belcanto Carnival Jako Ombre


Lubimy ombre- nie da się ukryć. Dlaczego więc nie użyć naszego Carnival jako Ombre na inny ciekawy lakier? Wystarczy że pomalujemy paznokcie lakierem bazowym. Gąbeczką oprószymy końcówki paznokci i gotowe. Jeżeli chcemy uzyskać lepszą głębię- użyjmy gąbeczki dwukrotnie. Chcesz zobaczyć jak to zrobić na przykładzie lakieru Jest nr 527 i Belcanto Carnival nr 141? Kliknij tu: Brokatowe ombre z Jest i Carnival

Belcanto Carnival jako element w zdobieniach


Oczywiście każdy z nas jest inny i każdy z nas inaczej lubi zdobić paznokcie. Nie musimy pokrywać całej płytki paznokcia ani nawet połowy- aby użyć brokatowego lakieru. Możemy za pomocą cienkiego pędzelka ozdobić brokatowym Belcanto tylko rany jakiś elementów np pazurków: Andrzejkowe Pazurki krok po krokuMożemy również użyć brokatowego lakieru wyłącznie do kropek podkreślając tym samym np środki kwiatów albo wykonać brokatowy French czy zaznaczyć wyłącznie "księżyc" paznokci zwany obłoczkiem czy lunulą.

Jak widzicie Belcanto Carnival jest lakierem uniwersalnym i warto posiadać go w swojej kolekcji tym bardziej, iż trwałość lakieru jest świetna.Nakładając go na inny lakier- przedłużamy nie tylko trwałość lakieru ale pozwalamy sobie na lepszy, oryginalny look. Koniecznie musisz zastanowić się nad lakierem Belcanto.....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz