czwartek, 6 listopada 2014

Andrzejkowe Pazurki z Viperą *Ambasadorka Manicure*


Andrzejkowe Pazurki z Vipera


Już niedługo Andrzejki...czas więc pomyśleć o ubraniu, dodatkach, miejscu do imprezowania ale również o makijażu i paznokciach. Co tym razem zmalujemy? Dzisiaj wykonamy zdobienie w dwóch pięknych odcieniach Vipera czyli cudowny fiolet Foicus on Vipera wraz z mieniącym się granatem Natalis.Całość podkreślimy drobinkami z lakieru Belcanto Carnival. Czyż nie jest imprezowo? Pazurki które wykonamy na pazurkach wykonamy przy pomocy pasków do Frencha z set'a Artystic Manicure 15 Demeter od Vipery. Ach! Co tu dużo pisać. Zapraszam na Artykuł krok po kroku!

Andrzejkowe Pazurki krok po kroku


1)Pomaluj dwukrotnie paznokcie lakierem Vipera z kolekcji Focus On nr. 905. Zachowaj odległość od skórek w przeciwnym razie lakier szybciej będzie odpryskiwał. Drugą warstwę lakieru nałóż kiedy pierwsza warstwa dobrze wyschła.

2)Kiedy nasz fiolecik bardzo dobrze wysechł możesz przygotować i nakleić paski do Frencha, które znajdziesz w secie Artystic Manicure Vipera. Mój set to odcień 15 Demeter (dostępne jest zdobienie z tym setem krok po kroku w formie wideo).

Jeżeli chcesz mniejsze odstępy między pazurkami- przetnij paski do French'a na pół używając nożyczek. Naklej paski dowolnie wg. Twojego uznania.

3)Pomaluj paski lakierem Vipera Natalis nr. 281 i nie czekając aż lakier wyschnie- oderwij paski z płytki paznokcia. Teraz poczekaj aż lakier wyschnie.

4)Zabieramy się za piękny lakier Belcanto Carnival nr 141. Jest to idealny lakier na imprezy ze względu na swoją strukturę. Cienkim pędzelkiem obrysuj granatowe pazurki na płytce paznokci.

5)Kiedy paznokcie wyschną- możesz nałożyć cieniutką warstwę lakieru bezbarwnego. Teraz możesz cieszyć się oryginalnymi, imprezowymi pazurkami na pazurkach!Masz pytania? Sugestie? Chcesz pochwalić się swoimi pazurkami? Napisz! kosmetyka89@o2.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz