wtorek, 30 września 2014

Makijaż na konkurs e-makeupownia "Jesień z makijażem"

Makijaż na konkurs e-makeupownia "Jesień z makijażem"
Ach zdążyłam!!! już myślałam, że fajny konkurs przejdzie mi obok nosa.Bardzo chciałabym zasłużyć na pierwsze miejsce albo chociażby pocieszenie ze względu na publikację w magazynie.Nie ukrywam, że skaaaaaaakałabym z radości:D:D:D
Niestety makijaż nie poszedł tak- jak sobie zaplanowałam.Zamiast zgnitej zieleni w załamanie oka- wkradł mi się turkus przez pomyłkę. Liście krzywe.... a do tego te rzęsy okropne. Muszę koniecznie uzbierać na normalne sztuczne rzęsy bo te z chińskiego sklepu za 5 zł nie wyglądają fajnie...Psują mi makijaż.Do tego znajoma troszkę sprowadziła mnie na ziemię mówiąc że strasznie przekombinowałam czyli lekko mówiąc "spieprzyłam". :(:( Trudno. Wezmę udział w tym konkursie! Jak mi nie pójdzie? To trudno...a jak mi pójdzie.... piiiii och och się rozmarzyłam. 
A więc...jesiennie? Ok. Postanowiłam chociaż troszkę "pomalować" inaczej i dodałam liście, jarzębinę. Na ustach minimalne ombre ponieważ nałożyłam troszeczkę złota aby usta się mieniły. Koniec gadania...pokazujemy!

3 komentarze:

  1. Wow, pięknie - widzę talent plastyczny ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny makijaż ! jestem zachwycona !

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję wam bardzo:):):) Niezmiernie mnie to cieszy. Trzymajcie kochane kciuki ponieważ bardzo chciałabym aby ten makijaż pojawił się w magazynie. Jest szansa aczkolwiek prac- również wiele:):)

    OdpowiedzUsuń