wtorek, 22 lipca 2014

Domowy pedicure z Shefoot


Krok 1-Kąpiel

Nie możemy pominąć kroku pierwszego.Przygotuj miejsce, w którym będziesz siedzieć przez ok.15-20 minut.Zaopatrz się w rzeczy, które sprawią Ci przyjemność np. kawa i gazeta, książka,bądź też popularny fejsik. Do miski średniej wielkości nalej letnią wodę, dosyp odrobinę soli do kąpieli, dosyp kilka suszków....ważne aby w misce była woda. Droższa wersja kroku pierwszego to masażer do stóp, do którego nalewa się wodę i np. sól do kąpieli.Urządzenie te jednorazowo kosztuje ok 100 zł, jednak warto w nie zainwestować, ponieważ używanie go sprawi nam ulgę.Urządzenie posiada różne tryby masowania naszych stóp a przy okazji tworzy niezłe bąbelki. Namaczaj swoje stopy ok 15-20 min.

Krok 2-Frezowanie
Namoczyłaś stopy?? Osusz je delikatnie ręcznikiem.Teraz możemy zetrzeć martwy i zgrubiały naskórek. Możemy to zrobić urządzeniem do ścierania dostępnym np w biedronce czy Rossman. Droższa wersja to frezarka (koszt. ok 200 zł). Zasada jest jedna- piłujemy zażółcenia przemieszczając się na tyle, aby nie doprowadzić do jakichkolwiek niepotrzebnych otarć.Jeżeli coś
nas boli- przestań ścierać! Zażółcenia pojawiają się w okolicach pięty, sama pięta i okolice palców u stóp.Jeżeli nie chcesz lub nie możesz wykonać kroku 2- przejdź od razu do kroku 3.


Krok 3-Peeling natrualny

Wykonaj peeling z Shefoot.Nałóż kosmetyk na dłoń i rozprowadź na wierzch stopy m.in na pięty i śródstopie.Delikatnie kolistymi ruchami masuj stopy.Po tej czynności zmyj kosmetyk.Peeling Shefoot jest doskonałym kosmetykiem do domowego spa naszych stóp.
Produkt ten jest naturalny, ładnie pachnie i nie zawiera "chemii". Jest również Hypoalergiczny.


Krok 4-Krem + shea

Nasze stopy są odświeżone, pachnące...przydałoby się je nakremować.Do tego użyj kremu shefoot, który równie nie posiada "chemii", jest naturalnym kosmetykiem, hypoalergiczny o bardzo przyejmnych zapachu.Krem sprawi, iż poczujesz się świeżo a stopy staną się gładnie, pachnące i lekkie.Krem nałóż na stopy i wykonaj lekki masaż.Poczekaj aż krem wchonie się całkowicie.

Ewentualnie na stopy bardzo wymagające
Shefoot zadbało o to aby wyprodukować kosmetyki dla osób, które mają troszkę większe problemy ze swoimi stopami. Jeżeli nasze pięty są mocno popękane- warto jest sięgnąć po krem na popękane pięty extra plus.Jest to mocniejsze wersja kremu do pięt shefoot,
która przy systematycznym stosowaniu pomoże nam w problemie.Jeżeli zaś posiadamy nieliczne fragmenty do poprawki- warto jest zainteresować się kosmetykiem "serum ultra regeneracyjne + shea", który działa właśnie punktowo.Regeneruje on zniszczone i popękane miejsca na stopach.


Krok 5-Paznokcie
Nie zapomnij o paznokciach u stóp!Na początek musimy je odtłuscić( niedawno nałożyłaś na nie krem).Aby to zrobić nałóż na wacik odrobinę zmywacza do paznokci i przemyj wszystkie paznokcie.Jeżeli chcesz aby lakier dłużej pozostał świeży na paznokciach,
możesz płytkę paznokcia lekko zmatowić np. blokiem polerskim.Opiłuj paznokcie, nadaj kształt.Pozbądź się pyłu używając np, starego pędzelka (umytego) po pudrze.
Paznokcie przemyj zmywaczem i pomaluj paznokcie na swój ulubiony kolor.Pamiętaj- aby pod ciemne lakiery nakładać lakier bezbarwny ponieważ jego brak może spowodować, iż płytka się odbarwi.


Koniec

No i domowy pedicure gotowy!Teraz możemy cieszyć się pięknymi stopami.Bądź systematyczna- a pracy przy stopach będzie o wiele mniej niż za pierwszym razem.Nie zapomnij pić dużo wody- nawilżysz w ten sposób stopy od środka a krem na noc pomorze Ci utrzymać
stopy w dobrym stanie. Jeżeli posiadasz żylaki- unikaj frezowania.


Firma Shefoot w żaden sposób nie przyczyniła się do artykułu.Nie dostałam za artykuł wynagrodzenia ani kosmetyków do recenzji etc.Całość artykułu jest moją inwencją a informacje wyżej napisane pochodzą z mojej głowy opierając się o informacje nabyte podczas szkolenia pielęgnacji kończyn dolnych.

Przeczytaj opis kremu i peelingu Shefoot klikając w link:Link
Przeczytaj opis serum i kremu do pięt Shefoot klikając w link: Link

Opracowanie
Nail Art Kosmetisch
www.nailkosmetisch.npx.pl
www.nailkosmetisch.blogspot.com
kosmetyka89@o2.pl
www.facebook.com/kosmetyka89
www.youtube.com/kosmetyka89

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz