niedziela, 15 czerwca 2014

Prezentacja zestawu 10-ciu pędzli HAKURO


Prezentacja zestawu 10-ciu pędzli HAKURO 
Jeeeeest! Marzenia się spełniają.Dzisiaj mam dla was prezentację 10-ciu pędzli Hakuro, które dostałam w prezencie od męża:) To wstępniak do recenzji:) A więc jedziemy!

H50s(ścięty prosto)- Pędzel do podkładu, świetnie sprawdza się także do aplikacji kosmetyków mineralnych. Jest to mniejsza wersja pędzla H50. Służy on do wykonywania bardzo precyzyjnego makijażu. Świetnie dociera w trudno dostępne miejsca takie jak skrzydełka nosa, okolice oczu. Ten kultowy już pędzel wykonany jest z syntetycznego włosia.
  Wymiary pędzla:
  Długość włosia: 2,2cm
  Szerokość włosia ok. 2,8 cm
 Całkowita długość: 17cm
H24(skośnie ścięty) - Pędzelek do nakładania różu oraz bronzera.  Pędzelek wykonany z syntetycznego włosia pozwala na idealne rozprowadzenie różu, pudru oraz kosmetyków rozświetlających. Dzięki niemu idealnie wymodelujesz twarz. Uwypuklisz kości policzkowe. Nadasz twarzy pięknego zdrowego wyglądu.
  Wymiary pędzla:
  Długość włosia: 3,3-2cm
 Całkowita długość pędzla: 18cm
H55 - Pędzel do nakładania różnego rodzaju pudrów. Pędzelek wykonany z syntetycznego włosia świetnie sprawdza się do aplikacji pudrów sypkich, prasowanych, brązujących oraz mineralnych. Idealnie rozprowadza kosmetyki na twarzy. Dzięki niemu osiągniesz efekt idealnego, a jednocześnie naturalnego makijażu.
 Wymiary pędzla
 Długość włosia: 4cm
Całkowita długość pędzla: 17,5

  H77(czarne włosie) - pędzel do aplikacji i rozcierania cieni. dzięki specjalnie wyprofilowanemu włosiu idealnie oraz bardzo precyzyjnie rozetrzesz cienie w bardzo krótkim czasie. Wykonany został z włosia naturalnego.
   Wymiary pędzla:
  Długość włosia: 1,8 cm
  Całkowita długość pędzla: 18cm
H78(brązowe włosie) - Pędzelek do nakładania cieni w kącikach oczu. Znakomicie sprawdza się także do rozcierania kresek w celu uzyskania efektu smoky eye. Nadaje się też do rozcierania granic pomiędzy sąsiadującymi ze sobą cieniami. Wykonany z naturalnego włosia.
Wymiary pędzla:
 Długość włosia: 1,1cm
 Całkowita długość pędzla: 17,5cm
H76(białe włosie) -  pędzel do precyzyjnej aplikacji cieni, dzięki niewielkiemu rozmiarowi umożliwia podkreślenie dolnej powieki. Za jego pomocą bardzo dokładnie pomalujesz zewnętrzny lub wewnętrzny kącik oka, a także wzdłuż dolnej lini rzęs. Wykonany został z włosia naturalnego.
 Wymiary pędzla:
Długość włosia: 0,8cm
 Długość całkowita pędzla: 17cm
 OD GÓRY

H60 - Pędzel do nakładania płynnego lub kremowego korektora. Za jego pomocą idealnie ukryjesz wszelkie niedoskonałości Twojej cery. Idealnie dociera w nawet najmniej dostępne miejsca na twarzy.Świetnie sprawdza się także przy korektorach mineralnych. Wykonany został z włosia syntetycznego.
 Wymiary pędzla:
  Długość włosia: 1,3cm
 Długość całkowita pędzla: 17,4cm
  H70 - pędzel do aplikacji cieni na całą powiek, jest idealny do nakładania prasowanych lub sypkich cieni na całą powiekę. Wykonany został z włosia naturalnego.
 Wymiary pędzla:
 Długość włosia: 1cm
 Całkowita długość pędzla: 17,5cm
H79 - Pędzel do nakładania cieni na powieki. Wykonany z naturalnego włosia pędzel do nakładania cieni na całą ruchomą powiekę. Idealnie sprawdza się także do rozświetlania oka pod dolną linią brwi. Można użyć go też to zacierania granic pomiędzy sąsiadującymi ze sobą na powiece kolorami.
  Wymiary pędzla:
  Długość włosia: 1,5cm
 Całkowita długość pędzla: 18cm
H85 - pędzel do brwi i eyelinera. Specjalnie przycięte na ukos włosie sprawia, że wykonywanie kresek staje się bardzo szybkie, łatwe i przyjemne. Natomiast stylizacja brwi będzie niezwykle precyzyjna oraz bardzo naturalna. Pędzelek wykonany z syntetycznego włosia.
 Wymiary pędzla:
Długość włosia: 0,5cm - 0,7cm
Całkowita długość pędzla: 16,2cm


 Informacje o pędzlach oraz same pędzle są ze strony: http://cocolita.pl/pl/p/Hakuro-Zestaw-10-Profesojnalnych-Pedzli-do-Makijazu/599
Co mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy?? Na pewno podkład jest lepiej rozprowadzony a cienie dokładniej i szybciej zblendowane.Resztę opowiem wam już niedługo. A co wy myślicie na temat Hakuro? Warto? Czy polecacie jednak coś innego?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz