czwartek, 1 maja 2014

Golden Rose Paris nr 346

Golden Rose Paris nr 346


Golden Rose Paris to lakiery brokatowe, które mają przedłużać trwałość na paznokciach.Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tą serię byłam oczarowana nie tylko opakowaniami ale również świetną kolorystyką ponieważ lakiery te są jakby mieniące się na inne kolory niż docelowy. Opakowania o których wcześniej pisałam są bardzo ładne.Zakrętka w pozłacanym macie jest wydłużona co ułatwia odkręcanie. Paris ma swój urok ale co z samym produktem?
Mój odcień w butelce wygląda na pomarańczowy ale kiedy aplikujemy go na paznokcie jest delikatną pomarańczą opalizującą na róż ze złotymi drobinkami.Jest to lakier wizualnie delikatny nadający kolor a dwie warstwy pozwolą nam na otrzymanie bardziej intensywnego koloru.Jedna warstwa lakieru daje nam delikatny look.Paris świetnie się nakłada i bardzo wygląda po nałożeniu już jednej warstwy,dlatego tak na prawdę od nas zależy jak bardzo intensywny kolor chcemy uzyskać.Jest to oczywiście plus.Możemy go również używać jako piękne wykończenie innych kolorów lub jako zastosowanie elementarne.

Jeżeli chodzi o trwałość jest ona moim zdaniem standardowa tj. od trzech do tygodnia czasu. Zapach lakieru jest dość intensywny ale tylko przez chwilę.Po wyschnięciu zapach znika.
Cena Golden Rose Paris nie jest bardzo wygórowana dlatego na ten lakier stać jest młode dziewczyny jak i dorosłe kobiety.
Szczerze mówiąc a raczej pisząc polecam wam Golden Rose Paris przede wszystkim dlatego, że rzadko kiedy możemy spotkać lakiery z innych firm o tak ciekawych,interesujących kolorach nie tylko brokatowych ale również metalicznych ala kameleon.Po prostu same musicie je zobaczyć na żywo....

Opracowanie
Nail & Art Kosmetisch
www.nailkosmetisch.npx.pl
www.nailkosmetisch.blogspot.com
youtube.com/kosmetyka89
facebook.com/kosmetyka89

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz