poniedziałek, 16 grudnia 2013

Essence metal glam make up- opis

Witajcie kochani. 
Kilka tygodni temu na oficjalnej stronie kosmetyka89 czyli www.nailkosmetisch.npx.pl mogliście zobaczyć Haul z udziałem cieni essence metal glam. Dzisiaj postanowiłam sfotografować swój szybki makijaż i opisać go wam jak został zrobiony. Niestety jak wiecie chwilo wstrzymałam się w tworzeniu makijażowych tutoriali ale myślę że niedługo będę mogła wznowić działalność na You tube. Tymczasem zapraszam was do opisu jak wykonać poniższy makijaż w 5 minut!
1)Na nałożoną bazę nakładamy biały matowy cień we wewnętrznych kącikach oczu. Czynność ta spowoduje, iż oczy blisko osadzone optycznie oddalą się od siebie, dlatego jeżeli masz oczy szeroko osadzone- zastąp cień biały kolorem ciemniejszym np. tym samym co nakładasz na powiekę ruchomą. 
2) Na powiekę ruchomą nakładamy cień w odcieniu pomarańczu wpadającego w odcień złoty. Tym samym odcieniem zaznaczamy powiekę dolną. 
3)W zewnętrzne kąciki oczu oraz w załamanie powiek nałóż ciemny cień. W moim przypadku jest to cień brązowy ze złotymi drobinkami, których niestety na zdjęciu nie widać. Pędzlem do blendowania rozetrzyj cień kierując go ku linii brwi. Tym samym cieniem zaznacz jedną trzecią powieki dolnej (zewnętrzne kąciki).
4)Aby powiększyć oko, nałóż cień biały na łuk brwiowy.
5)Jeżeli chcesz aby Twoje spojrzenie było jeszcze bardziej "świeże"- na linię wodną możesz nałożyć jasną kredkę np. w odcieniu skóry. Oczy "otworzą" się. 
6)Zostaje nam tylko wyzalotkować  i wytuszować rzęsy oraz zająć się brwiami i oczka mamy gotowe. 
Prawda że łatwe????

Użyte kosmetyki w tym makijażu to: 
Baza pod cienie Kobo 
 Cień do powiek Essense metal Glam nr. 06
Cień brązowy  ze złotymi drobinkami Inglot double sp. nr 465

Tusz do rzęs Maybelline
Twarz przygotowuję przy pomocy:
 Fluid Bell Illumi Corrector Lightening Skin Perfection 
 Podkład matujący w kamieniu Kobo
Róż brzoskwiniowy Inglot 

Na oficjalnej stronie www.nailkosmetisch.npx.pl znajdziecie recenzje kosmetyków:) 
Do zapisania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz