czwartek, 5 grudnia 2013

Delia Coral dwu fazowy zmywacz do paznokci- recenzja, opinia


Delia Coral dwufazowy zmywacz do paznokci


Lakierów do paznokci mamy wiele...matowe,ciemne,jasne,piaskowe,fluorescencyjne. Tak szeroki wachlarz asortymentu musimy jeszcze zaopatrzyć w równie ważną rzecz jaką jest zmywacz do paznokci. Bez niego trudno byłoby nam zmywać brzydko wyglądające lakiery, dlatego też dzisiaj przetestujemy dwu fazowy zmywacz Delia Coral. Czy wart jest uwagi??

Czy można czasami oceniać książkę po okładce??

Spoglądając na półki z licznymi zmywaczami do paznokci na pewno zauważymy dwu fazowy zmywacz Delia Coral. Trudno jest nie zauważyć dość obszerną, bo 220 ml butelkę o ciekawym zabarwieniu produktu w środku. Otóż butelka mieści w sobie dwie fazy zmywacza tj. różowa- odpowiedzialna za wzmacnianie i wygładzanie paznokci oraz niebieska- mająca za zadanie zmywać lakier. Zanim użyjemy zmywacza, fazy powinniśmy ze sobą zmieszać poprzez potrząsanie butelką. Niestety tu pojawia się już pierwszy minus. Otóż nasze kolorowe fazy zmywacza szybko się rozdzielają co powoduje, iż musimy często wstrząsać butelką do uzyskania jednolitej warstwy produktu. Plusem natomiast jest samo opakowanie. Jest duże (spora ilość zmywacza), plastikowe (opakowanie nam się nie zbije) z dość wygodnym dozowaniem (mała dziurka w korku). Butelka jest zakręcana a całość łatwo jest uchwycić w dłoni. Korzystanie z butelki jest proste, szybkie i nie stwarza problemów co sobie cenię.

Cena a jakość...

Czy interesujący wygląd produktu jest równie dobry jak jakość??
Zmywanie lakierów przebiega dość sprawnie. Zmywacz radzi sobie ze zwykłymi lakierami natomiast wiadomym faktem jest, iż lakiery piaskowe czy brokatowe potrzebują więcej uwagi. Przy standardowych lakierach wystarczą nam jedynie dwa waciki z produktem tj. wacik na każdą dłoń.
Po zmyciu lakierów z paznokci pozostają one przez krótki czas lekko "suche" jednakże już po kilku chwilach stan paznokci jest normalny. Zmywacz nie natłuszcza paznokci i nie przesusza ich, lecz nie zauważyłam aby produkt ten w jakiś sposób przyczynił się do lepszej kondycji paznokci. Jedyne co na pewno mogę pochwalić w tym produkcie jest również zapach. Nie jest on drażniący, wprost przeciwnie, ponieważ zapach miły jest dla nosa i dość długo utrzymuje się na paznokciach co mnie niezmiernie cieszy. Bardzo rzadko można spotkać zmywacze które nie tylko ładnie pachną....

Cena zmywacza waha się od ok 8 zł w zależności od sklepu.
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz