wtorek, 26 lipca 2011

Walka firm- Vipera vs. Wibo

Walka firm- Vipera vs. Wibo

Jest tyle różnokolorowych lakierów oraz tyle firm z różnym przedziałem cenowym że tak naprawdę boli nas głowa. Co wybrać? Który lakier będzie odpowiedni nie tylko wizualnie, cenowo czy kolorystycznie? Przecież trwałość również się liczy…..



W tym Artykule dowiesz się która firma z dwóch (Vipera/ Wibo) jest lepsza. Porównamy dwie firmy nie tylko wizualnie czy cenowo ale również ważna będzie trwałość. Przyczepimy się do wszystkiego, co może być minusem i pochwalimy to- co może być pozytywną cechą. Zapraszam do lektury.
Jak już wcześniej wspomniałam w artykule mowa jest o dwóch firmach z dwóch różnych kolekcji czyli jeżeli chodzi o „Vipera” walkę toczyć będą: Everlasting z Creation Nail Design a z Wibo: Your Fantasy z Extreme Nails. Który lakier jest lepszy?? W który z dwóch firm warto zainwestować??


Opakowanie:

Virtual: Lakiery przedstawiają się ładnie, niemal salonowo tj. odpowiedni kształt buteleczki, numerki na wierzchu dzięki czemu szybko możemy wiedzieć jaki numer mamy aktualnie na paznokciach. Nie ma się niemal czego przyczepić. Jest nawet miejsce na ujrzenie koloru na butelce bez napisów.
Wibo: Dwa różne opakowania, dwa różne zdania. Your Fantasy ma ciekawą buteleczkę, jednak nie każdemu może się to spodobać. Extreme Nails również nie pozostaje bierny. Mimo tego że buteleczka jest jakby zwyczajna, wzrok przyciąga koronkowy emblemat na przodzie. Plusem w obu kolekcjach są litery dobrze widoczne na opakowaniach. Minus?? Niestety trzeba się naszukać aby przeczytać numerek danego odcienia a niekiedy wręcz szybko się zmazuje z butelek.


Pędzelki:

Virtual: Pędzelki w obu kolekcjach są podobne. Normalnej wielkości włosie, nie stwarza problemów.
Wibo: Pędzelki w tych lakierach różnią się. W Your Fantasy są normalnej wielkości ale rączki od buteleczek ułatwiają aplikację. W Extreme Nails widzimy już większe, płaskie włosie idealne na szeroką płytkę paznokcia u rąk czy płytkę u stóp. Osobiście uwielbiam pędzelek Extreme Nails.




Kolorystyka/Trwałość/Wygląd :

Virtual: Już na początku pojawiły się problemy. Pierwsza warstwa lakieru na paznokciach wygląda nagannie. Liczne smugi, lakier nie pokrywa płytki… konieczna jest minimalnie druga warstwa lakieru i lekkie umiejętności w aplikacji aby paznokcie wyglądały ładnie. Nie ma co myśleć że paznokcie będą gotowe w 10 minut. Na pewno potrzebujemy więcej czasu. Długość zasychania: średnia. Trwałość ok. 3 dni. Jednak nie sugerujcie się trwałością na moich paznokciach ponieważ moja płytka jest poddawana różnym, drastycznym próbom np. otarcia o struny elektrycznej gitary.W takim przypadku lakier nawet za 20 zł nie trzymałby się dłużej niż 2-3 dni. Kolory lakierów są piękne i pasują nie tylko dla młodych kobiet ale i dla starszych przy odpowiednim zdobieniu.Moje serce podbił lakier różowy...
Wibo:
Piękne kolory. Przy obu kolekcjach nie mam czego się przyczepić. Już jedna warstwa ładnie wygląda na paznokciach, lakier zasycha stosunkowo szybko, ślicznie prezentują się kolorki na paznokciach. Nie ma mowy o smugach, o jakichkolwiek problemach. Trwałość lakierów w zależności co robimy również ok. 3 dni.



Cena:

Virtual: Cena od ok.8 zł
Wibo: Cena ok. 5 zł.



Ciekawostka związana z NAIL ART KOSMETISCH i VIPERA:
Kiedy przyjrzycie się bardzo dokładnie zobaczycie, iż jeden z moich ulubionych lakierów Vipery znajduje się koło innych kosmetyków umieszczonych na zdjęciu, które zrobiłam jako zdjęcie powitalne:D:D Lakiery Vipera są idealne do zdjęć ponieważ buteleczki nie są obklejone naklejkami z każdej strony. Jak już napisałam wcześniej- ich wygląd jest niemal salonowy.

Mam nadzieję że taki typ Recenzji wam się bardziej spodoba niż standardowa. Oczywiście jeżeli chcielibyście bym osobiście coś przetestowała i porównała do innej marki- napisz. Chętnie przeprowadzę kolejne walki firm. Dziękuję i Pozdrawiam 



Kilka zdjęć odcieni: 











 Wygląd lakierów na paznokciach po ok. 3 dniach:

:D:D 
A jakie jest wasze zdanie na temat tych lakierów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz