ZNAJDŹ MNIE NA.......

***ZNAJDŹ MNIE NA.......***

Oczywiście zapraszam was serdecznie do odwiedzenia mnie na innych stronach internetowych: 


 OFICJALNA STRONA NAIL & ART KOSMETISCH: www.nailkosmetisch.npx.pl
Na oficjalnej stronie Nail Art Kosmetisch znajdziesz o wiele więcej informacji kosmetycznych m.in Artykuły,Haule,Recenzje,Filmy i zdjęcia krok po kroku w formie wideo oraz w formie tekstu. Dodatkowo została dodana kategoria "Zrób sobie kosmetyk", Artykuły kosmetyczne i nie tylko "Z życia wzięte", "Artystyczne wymysły". Kiedy czytelnicy się nudzą, mogą odwiedzić również kategorię z wycieczkomanią czy darmowymi grami online. Koniecznie musisz tu być!

YOU TUBE: www.youtube.com/kosmetyka89
Znajdź mnie na you tube! Pokażę Ci jak samemu zrobić tipsy, jak zrobić ciekawe zdobienia na paznokcie, jak samodzielnie się umalować, jak zrobić makijaż artystyczny czyli fantazyjny. Opowiem Ci o kosmetykach, pokażę Ci jak zrobić samemu kosmetyki, pokażę wam ciekawostki kosmetyczne a kiedy świat kosmetyki Ci się znudzi możemy razem zrobić coś Artystycznego lub biżuteryjnego, wybierzemy się w ciekawe miejsca dolnego śląska a rozśmieszać was będę w blopersach. Krok po kroku i nie tylko wszystko w formie filmów!

FACEBOOK: www.facebook.com/kosmetyka89
Koniecznie polub mnie za facebooku! Jako pierwszy dowiesz się o filmikach które dopiero wejdą na antenę, pokażę wam co zamierzam, zapytam się was o ważne rzeczy aby jeszcze lepiej rozbudować stronę Nail Art Kosmetisch. Odwiedziłeś już oficjalną stronę i you tube? Facebook to tylko formalność.....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz